wynajem odzieży roboczej +48 59 834 32 46

STAPOL - jesteśmy z Wami już 30 LAT

Oferujemy kompleksowe usługi, które podnoszą prestiż i pozytywny wizerunek firm.


Główne obszary działalności naszej firmy to:
  • wynajem i serwis odzieży roboczej firmowej i specjalistycznej,

  • pranie odzieży roboczej oraz usługi w zakresie konserwacji i naprawy odzieży roboczej

  • wynajem mat wejściowych.

Nieprzerwanie od 30 lat dostosowujemy naszą ofertę do zmieniającego się rynku. Stale pracujemy nad wprowadzaniem nowych usług biorąc pod uwagę sugestie i potrzeby naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany personel zapewniają solidność i terminowość realizowanych przez nas zleceń.

Zapraszamy do współpracy.  

Aktualności

Sponsorujemy Polish Boogie Festival

Sponsorujemy Polish Boogie Festival

Miło nam poinformować, że w tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych,  firma Stapol występ...
Szukamy pracowników

Szukamy pracowników

Wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji. O...

ZAPYTAJ 

O OFERTĘ

 

DZIAŁ HANDLOWY

Tel.: +48 608 520 575 

Email: bok@stapol.pl

Pracujemy od poniedziałku

do piątku w godzinach

od 7.00 do 15.00

Miło nam poinformować, że w tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych,  firma Stapol występuję w roli sponsora Polish Boogie Festival. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w Człuchowie w dniach 27-31 lipca 2016 roku. 

Polish Boogie Festival to największa tego typu impreza w Europie Środkowej. Uczestniczą w niej  największe światowe gwiazdy nurtu boogie-woogie i rockabilly. Impreza obfituje w ciekawe wydarzenie i  imprezy towarzyszące: koncerty,  pokazy tańca i warsztaty stylizacji.

 

Wszystkich zainteresowanych pracą w naszej firmie zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji. Obecnie poszukujemy koordynatora działu handlowego oraz pracownika pralni.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej w dziale KARIERA.

 

Wynajem i serwis odzieży roboczej to usługa dedykowana dla najróżniejszych branż, które zaopatrują swoich pracowników w odzież roboczą.

Wygodny sposób docierania do firm poprzez serwis z czystą odzieżą zapewnia, że w sposób prawie niezauważalny odzież brudna zostaje wymieniona na odzież czystą. Wstawione szafy w wyznaczonych do tego miejscach pozwalają bez angażowania osób trzecich wymienić odzież. Usługa wynajmu i serwisu odzieży w sposób sprawdzony pozwala na zoptymalizowanie wszelkich zbędnych kosztów, które firmy ponoszą w temacie odzieży roboczej.

Firmy, które skorzystały po raz pierwszy z usługi wynajmu i serwisu odzieży roboczej decydują się trwać przy tym rozwiązaniu przez zdecydowanie dłuższy od założonego czas. Wynajem i serwis odzieży to nowoczesne rozwiązanie, z którego skorzystać może każda firma stawiająca na jakość, wygodę i profesjonalizm.

 

 

Serdeczne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Zapraszamy Państwa do przeglądania naszej nowej strony internetowej.

Mając na uwadze czytelność prezentowanych treści oraz szybkie i intuicyjne dotarcie do informacji na temat naszej firmy, produktów i usług zmieniliśmy zarówno szatę graficzną jak i układ strony.

Dodaliśmy dział – Aktualności – gdzie będziemy prezentować najświeższe informacje z życia naszej firmy oraz branży.

Strona wykonana została przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych, mogą ją Państwo przeglądać również na urządzeniach mobilnych.

Zapraszamy Państwa do przeglądania zawartości naszej nowej strony i do kontaktu z nami.