wynajem odzieży roboczej +48 59 834 32 46

Koronawirus.... podejrzewam, że nie ma dziś na świecie jednej osoby, która nie zna znaczenia tego słowa, która nie poznała konsekwencji jakie niesie za sobą pandemia COVID-19. To okres bardzo trudny dla nas wszystkich, dla ludzkości, niezależnie od tego skąd pochodzimy, kim jesteśmy, co wnosimy do społeczeństwa, dokąd zmierzamy. Pandemia pokrzyżowała nasze plany, wprowadziła chaos, lęk przed przyszłością, ludzie stracili pracę, płynność finansową, stabilność. Zachorowała ogromna część społeczeństwa, wiele osób straciło życie, rodziny utraciły bliskich. To bardzo ciężki czas, który pokazał nam, że człowiek jako jednostka jest nikim. To czego w tym okresie najbardziej potrzeba to wsparcia, pozytywnego myślenia oraz pomocy. W pewnym momencie zabrakło maseczek, rękawiczek, płynów dezynfekcyjnych, testów do badań.

Wiele firm zmieniło swoje priorytety produkcyjne, zaczęły produkować maseczki, przyłbice i inne artykuły pomagające funkcjonować w obliczu pandemii. 

STAPOL również w tym ciężkim okresie zdecydował się na wykorzystanie parku maszynowego własnej szwalni do produkcji maseczek wielokrotnego użytku. Firma zakupiła odpowiedni rodzaj tkaniny, gumki przystosowane do tego typu produktów i rozpoczęła produkcję. Zapotrzebowanie z dnia na dzień było coraz większe, co spowodowało, że znaczna część naszej uwagi została skierowana z szycia odzieży roboczej na produkowanie maseczek ochronnych. Dzięki tej decyzji wsparliśmy wiele lokalnych ośrodków medycznych, służby państwowe , placówki samorządowe z różnych powiatów oraz firmy gdzie ochrona osobista miała w tym czasie szczególne znaczenie. 

W maseczki zaopatrzyliśmy naszych klientów, których obsługujemy w zakresie prania i dezynfekcji odzieży, przejmując za nich całą logistykę związaną z zaopatrzeniem w odzież i jej serwisem. Dzięki wyspecjalizowanej pralni oraz doświadczonemu personelowi i specjalistycznemu procesowi dezynfekcji zapewniamy naszym klientom pełną ochronę i higienę . 

W okresie pandemii odnotowaliśmy duże zainteresowanie usługami jakie wykonuje STAPOL wynajem i serwis odzieży roboczej, pranie odzieży roboczej, wynajem mat wejściowych. 

Spieszyliśmy także z niestandardową pomocą mieszkańcom i samorządowi. 

Jako firma czujemy satysfakcję, że w tym trudnym okresie mogliśmy okazać wsparcie ośrodkom medycznym oraz innym instytucjom dbającym o bezpieczeństwo w naszym regionie. Pomoc jaką okazaliśmy spotkała się z dużym uznaniem i szacunkiem. Wdzięczność jaką dostaliśmy spowodowała, że jeszcze bardziej chcemy pomagać i wspierać w tym trudnym czasie.