wynajem odzieży roboczej +48 59 834 32 46

O nas

Firma STAPOL została założona w 1986 roku jako przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe.  Jeszcze w latach 90. firma została przekształcona w profesjonalna szwalnię, która specjalizowała się w szyciu wysokogatunkowej odzieży roboczej oraz ochronnej przeznaczonej zarówno na rynek krajowy, jak również zachodni, ale też do Rosji.

Zdobywanie doświadczenia w produkowaniu odzieży roboczej, które zostało docenione przez rzeszę naszych usatysfakcjonowanych klientów, których stale przybywa, stało się naszą inspiracją do podejmowania dalszych wyzwań. Cały czas też staramy się dbać o atrakcyjność naszej oferty i usług, dlatego też zarząd firmy STAPOL zdecydował się wejść na rynek z całkowicie nową usługa, jaką jest wynajem odzieży roboczej oraz serwis odzieży roboczej, a także firmowej i specjalistycznej, a także wynajem mat wejściowych.
W 2000 roku uruchomiliśmy nowoczesną pralnię, którą w pełni przystosowaliśmy do usług takich jak konserwacja i pranie odzieży roboczej. Stosujemy nowoczesne technologie, a także bezpieczne dla środowiska oraz tkanin środki piorące, dzięki czemu nasi klienci otrzymują usługi najwyższej jakości – i zawsze w terminie! Bardzo dbamy o feedback ze strony naszych klientów, dzięki czemu staramy się być bardzo blisko ich potrzeb. Pracujemy także nad nowymi usługami, które regularnie wprowadzamy do naszej oferty, zawsze też respektujemy opinie oraz sugestie ze strony naszych kontrahentów.

Stosowany przez nas partnerski model współpracy umożliwia firmie STAPOL wychodzenie naprzeciwko oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów. Dzięki monitoringowi zapotrzebowania zewnętrznego zdecydowaliśmy się utworzyć w ramach naszej firmy dział, który zajmuje się usługami porządkowo-czystościowymi. Stali klienci naszej firmy zareagowali na zaproponowane przez nas nowości w ofercie z wielkim entuzjazmem, dzięki czemu udało nam się praktycznie natychmiast wprowadzić rental odzieży roboczej do stałej oferty firmowej STAPOL-u.

W dobie ciągłych przemian i zmian jakie zachodzą w gospodarce krajowej , unijnej oraz światowej postawiliśmy sobie cel w postaci obsługi naszych klientów na ciągłym niezmiennym wysokim poziomie . Chcemy aby nasze produkty i usługi , opieka i profesjonalizm naszych pracowników dawały naszym klientom pełne poczucie spokoju i bezpieczeństwa w zakresie naszych usług.

Zdobycie zaufania naszego klienta nie sposób przeliczyć ale dla nas jest to najlepsza nagroda i referencja która upoważnia do rozszerzania naszej współpracy. Jako stabilna firma z tradycjami z 30 letnim doświadczeniem na polskim i europejskim rynku tekstylnym i usługowym chcemy dotrzymywać kroku wszystkim naszym klientom czynnie biorąc udział w ich rozwoju. Niejednokrotnie z naszymi partnerami wspólnie budujemy model współpracy indywidualnie . Elastyczne podejście do klienta pozwala na szereg niestandardowych indywidualnych procedur jakie stwarzamy w celu poprawności naszej dobrej zawsze rozwojowej współpracy.

 Wizja

Jako firma nowoczesna patrząca w przyszłość pamiętamy o ochronie środowiska i ekologii. Zwracamy uwagę na pochodzenie towarów komponentów i środków jakie używamy w procesach usługowych i produkcyjnych. W naszych pralniach stawiamy na oszczędne wielokrotne użycie tej samej wody , biodegradowalnych środkach piorących i ekologicznych źródłach zasilania.

 

Nasza siła to nasi ludzie. W branży w której działamy nasi pracownicy , poziom ich zaangażowania , wyszkolenia oraz kultury obsługi klienta są podstawą do dobrej partnerskiej współpracy z naszymi klientami. Zarówno zarząd wspólnie z całym zespołem pracowników dobrze rozumie czego wymagają od nas klienci. Poprzez szereg szkoleń wewnętrznych i profesjonalnych szkoleń zewnętrznych cały czas poszerzamy nasze kompetencje.

 

Nie sposób pominąć że jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej . Załogę naszej firmy stanowią w ponad 80 procentach osoby niepełnosprawne. Jako pracodawca zwracamy szczególną uwagę na dostosowanie warunków pracy do możliwości naszych pracowników. Wsparcie zatrudnienia osób niepełnosprawnych jest dla nas ważnym elementem w polityce firmy które doceniają nasi obecni klienci .

 

Mamy nadzieję że stawiając przed sobą wysokie cele , równoważny rozwój z zachowaniem jakości na wysokim poziomie będziemy zawsze solidnym i pewnym partnerem .