wynajem odzieży roboczej +48 59 834 32 46

O nas

Firma STAPOL została założona w 1986 roku jako przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe.  Jeszcze w latach 90. firma została przekształcona w profesjonalna szwalnię, która specjalizowała się w szyciu wysokogatunkowej odzieży roboczej oraz ochronnej przeznaczonej zarówno na rynek krajowy, jak również zachodni, ale też do Rosji.

Zdobywanie doświadczenia w produkowaniu odzieży roboczej, które zostało docenione przez rzeszę naszych usatysfakcjonowanych klientów, których stale przybywa, stało się naszą inspiracją do podejmowania dalszych wyzwań. Cały czas też staramy się dbać o atrakcyjność naszej oferty i usług, dlatego też zarząd firmy STAPOL zdecydował się wejść na rynek z całkowicie nową usługa, jaką jest wynajem odzieży roboczej oraz serwis odzieży roboczej, a także firmowej i specjalistycznej, a także wynajem mat wejściowych.
W 2000 roku uruchomiliśmy nowoczesną pralnię, którą w pełni przystosowaliśmy do usług takich jak konserwacja i pranie odzieży roboczej. Stosujemy nowoczesne technologie, a także bezpieczne dla środowiska oraz tkanin środki piorące, dzięki czemu nasi klienci otrzymują usługi najwyższej jakości – i zawsze w terminie! Bardzo dbamy o feedback ze strony naszych klientów, dzięki czemu staramy się być bardzo blisko ich potrzeb. Pracujemy także nad nowymi usługami, które regularnie wprowadzamy do naszej oferty, zawsze też respektujemy opinie oraz sugestie ze strony naszych kontrahentów.

Stosowany przez nas partnerski model współpracy umożliwia firmie STAPOL wychodzenie naprzeciwko oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających klientów. Dzięki monitoringowi zapotrzebowania zewnętrznego zdecydowaliśmy się utworzyć w ramach naszej firmy dział, który zajmuje się usługami porządkowo-czystościowymi. Stali klienci naszej firmy zareagowali na zaproponowane przez nas nowości w ofercie z wielkim entuzjazmem, dzięki czemu udało nam się praktycznie natychmiast wprowadzić rental odzieży roboczej do stałej oferty firmowej STAPOL-u.