wynajem odzieży roboczej +48 59 834 32 46

O nas

W dobie ciągłych przemian i zmian jakie zachodzą w gospodarce krajowej , unijnej oraz światowej postawiliśmy sobie cel w postaci obsługi naszych klientów na ciągłym niezmiennym wysokim poziomie . Chcemy aby nasze produkty i usługi , opieka i profesjonalizm naszych pracowników dawały naszym klientom pełne poczucie spokoju i bezpieczeństwa w zakresie naszych usług.

Zdobycie zaufania naszego klienta nie sposób przeliczyć ale dla nas jest to najlepsza nagroda i referencja która upoważnia do rozszerzania naszej współpracy. Jako stabilna firma z tradycjami z 30 letnim doświadczeniem na polskim i europejskim rynku tekstylnym i usługowym chcemy dotrzymywać kroku wszystkim naszym klientom czynnie biorąc udział w ich rozwoju. Niejednokrotnie z naszymi partnerami wspólnie budujemy model współpracy indywidualnie . Elastyczne podejście do klienta pozwala na szereg niestandardowych indywidualnych procedur jakie stwarzamy w celu poprawności naszej dobrej zawsze rozwojowej współpracy.

 

Jako firma nowoczesna patrząca w przyszłość pamiętamy o ochronie środowiska i ekologii. Zwracamy uwagę na pochodzenie towarów komponentów i środków jakie używamy w procesach usługowych i produkcyjnych. W naszych pralniach stawiamy na oszczędne wielokrotne użycie tej samej wody , biodegradowalnych środkach piorących i ekologicznych źródłach zasilania.

 

Nasza siła to nasi ludzie. W branży w której działamy nasi pracownicy , poziom ich zaangażowania , wyszkolenia oraz kultury obsługi klienta są podstawą do dobrej partnerskiej współpracy z naszymi klientami. Zarówno zarząd wspólnie z całym zespołem pracowników dobrze rozumie czego wymagają od nas klienci. Poprzez szereg szkoleń wewnętrznych i profesjonalnych szkoleń zewnętrznych cały czas poszerzamy nasze kompetencje.

 

Nie sposób pominąć że jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej . Załogę naszej firmy stanowią w ponad 80 procentach osoby niepełnosprawne. Jako pracodawca zwracamy szczególną uwagę na dostosowanie warunków pracy do możliwości naszych pracowników. Wsparcie zatrudnienia osób niepełnosprawnych jest dla nas ważnym elementem w polityce firmy które doceniają nasi obecni klienci .

 

Mamy nadzieję że stawiając przed sobą wysokie cele , równoważny rozwój z zachowaniem jakości na wysokim poziomie będziemy zawsze solidnym i pewnym partnerem .