wynajem odzieży roboczej +48 59 834 32 46


Wynajem odzieży roboczej i ochronnej dla profesjonalistów


Marka Stapol jest firmą, która posiada bogate doświadczenie oraz niezbędną wiedzę w zakresie produkowania odzieży roboczej od samych podstaw, a także jej wynajmu, czyszczenia i naprawy. Doświadczenie to zdobyliśmy w czasie 30 lat funkcjonowania przedsiębiorstwa, co umożliwiło nam wprowadzenie na krajowy rynek całkowicie nowatorskiej usługi, jaką jest wynajem profesjonalnej, markowej odzieży roboczej i ochronnej. Zajmujemy się wynajmowaniem odzieży ochronnej wykonanej z najwyższej klasy materiałów, która jest dopasowana do specyfiki określonego miejsca pracy, ale również do zindywidualizowanych wymagań samych pracowników. W obrębie usługi wynajmu oraz serwisu odzieży roboczej - firmowej, mieści się również naprawa oraz wymiana zniszczonych uniformów pracowniczych, a także ich pranie wraz z usługą monitoringu prania i stopnia zużycia odzieży roboczej. Polskie normy, najwyższe wymagania i wysoka jakość - to zdecydowanie cechy, jakie spełnia zarówno odzież robocza STAPOL, jak i usługi jej czyszczenia oraz naprawy.


Wynajem odzieży roboczej, czyli usługa wynajmu odzieży roboczej w praktyce.

serwis odzieży roboczej


Wynajem odzieży roboczej, wymagania, jakie spełnia, a także dodatkowe usługi to interdyscyplinarna oferta, będąca specyficznym systemem funkcjonującym w bardzo dynamiczny, a jednocześnie praktyczny sposób. Na czym polega mechanizm usługi? Raz na tydzień odbywa się dostawa czystej odzieży roboczej, zaś odzież brudna i zużyta odbierana jest od klienta i zawożona do pralni. Tam przeprowadzana jest elektroniczna rejestracja ubrań ochronnych, które następnie są sortowane według stopnia zabrudzenia. Stosowane przez nas nowoczesne urządzenia pralnicze są gwarancją całkowicie bezpiecznego, a przy tym wyjątkowo skutecznego serwisu. Do czyszczenia odzieży stosujemy łagodne, ale jednocześnie efektywne środki, dzięki którym wszelkiego rodzaju bakterie i drobnoustroje zostają wyeliminowane, a same stroje ochronne po całym procesie prania zachwycają czystością i świeżością - co zdecydowanie uprzyjemni pracownikom wykonywanie ich codziennych obowiązków.


Wynajem odzieży roboczej - co jeszcze możemy zrobić dla Twojej firmy?


Sam wynajem odzieży roboczej oraz jej czyszczenie to jeszcze nie wszystko - firma STAPOL ma bowiem możliwość jeszcze lepszego dopasowania swojej oferty do potrzeb klienta i zaprezentowania mu usługi „szytej na miarę”. W praktyce oznacza to, że - przykładowo - możemy dostosować do potrzeb danej firmy i jej pracowników krój strojów ochronnych w zakresie szerokości i długości nogawek czy rękawów. Dodatkowo nasi klienci mogą cieszyć się szerokim wyborem tkanin, z jakich wykonana jest oferowana przez nas odzież robocza - niezależnie więc, czy Twoi pracownicy potrzebują przeciwdeszczowych, wodoodpornych kurtek, czy może lekkich ogrodniczek z wieloma kieszeniami, z pewnością znajdą tu materiały i kroje dla siebie. Kolejna propozycja z szerokiego wachlarza usług STAPOL to możliwość naszycia indywidualnych emblematów, zaprojektowanych wedle wymagań klienta oraz personalizacja odzieży ochronnej dla wybranych działów czy pracowników. Wszystkie te zabiegi warto przeprowadzić z myślą o wizerunku firmy, który będzie lepiej identyfikowany przez kontrahentów. Stroje ochronne od STAPOL są dostępne dla wielu różnych branż - w tym dla przemysłu spożywczego, budowlanego i wielu innych. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem!

Instrukcja użytkowania odzieży roboczej