01.

To rodzaj asortymentu, który pracownik zużywana w dużych ilościach z krótkich odstępach czasu. Należą do nich m.in. rękawice, wkładki przeciwhałasowe jednorazowe, półmaski przeciwpyłowe jednorazowe, pochłaniacze do masek i półmasek itp.

02.

To asortyment, który posiada tzw. „tabelę przydziału” do której prowadzenia jest zobowiązany każdy zakład przemysłowy. Zazwyczaj są to również asortymenty szybkorotujące, ale taki zapis może dotyczyć również odzieży czy obuwia.

03.

To rodzaj asortymentu, który posiada określony w tabeli przydziału konkretny przewidziany czas użytkowania, np. komplet odzieży – 12 m-cy.

ZAOPATRZENIE

Wybór odzieży ochronnej to pierwszy etap planowania bezpiecznej pracy bez względu na to czy jesteś z branży spawalniczej, drogowej czy pracujesz na zewnątrz lub w środku.

W naszej ofercie znajdziesz asortyment wysokiej jakości renomowanych producentów, który zapewni bezpieczeństwo i komfort Twoich pracowników, dopasowany indywidualnie do branży, stanowiska pracy, sezonu i potrzeb pracownika 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiemu wachlarzowi klientów z różnych specjalistycznych branż oraz bieżącej znajomości norm i przepisów związanych z środkami ochrony indywidualnej pomożemy Ci kompleksowo dobrać odpowiednie środki indywidualne dla Twoich pracowników.

BHP OD STAPOL

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ STAPOL

01.

Szeroki wybór asortymentu

Mamy w ofercie ponad 300 artykułów BHP w naszej ofercie na różne stanowiska dla wielu branż.

04.

Dostawa wraz z usługą wynajmu i serwisu odzieży roboczej

Zamówione artyuły możesz otrzymać cyklicznie wraz z dostawą odzieży roboczej.

02.

Dopasowanie do profilu firmy i stanowiska pracy

Dopasujemy artykuły do profilu firmy, stanowiska i wymagań przepisów BHP.

05.

Fachowe doradztwo naszych ekspertów

Wieloletnie doświadczenie oraz setki obsługiwanych firm z różnych branż, czynią nas fachowcami w branży BHP, którym możesz zaufać.

03.

Krótki czas oczekiwania na zamówienie

Dzięki stockom artykułów BHP, dostarczymy Twoje zamówienie w ekspresowym tempie.

Pobierz katalog

Pobierz nasz katalog, sprawdź dostępne artykuły i miej go zawsze pod ręką.

Zadzwoń teraz i zapytaj
o ofertę dla Twojej firmy