O STAPOL

4 filary usług w jednym miejscu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiemu wachlarzowi klientów z różnych specjalistycznych branż oraz bieżącej znajomości norm i przepisów związanych z środkami ochrony indywidualnej pomożemy Ci kompleksowo dobrać odpowiednie środki indywidualne dla Twoich pracowników.

polega na kompleksowym outsorsingu odzieży roboczej np. dla przemysłu, rzemiosła i budownictwa, przemysłu spożywczego oraz logistyki i transportu itp.
który oszczędza pieniądze i czas.

 

to usługa uzupełniająca, która zapewnia szeroki asortyment, renomowanych marek zgodny z obowiązującymi normami bezpieczeństawa i higieny pracy w krótkim czasie dostawy

System wynajmu mopów pozwala zredukować koszty związane z inwestycją w tekstylia, jednocześnie znacząco zmniejszając zużycie mediów i środków chemicznych.

To usługa dedykowana wszystkim tym, którzy cenią sobie czystość od samego wejścia do firmy, bezpieczeństwo pracowników i gości, a jednocześnie chcą oszczędzić pieniądze zapewniając sobie kompleksowa usługę wykonaną przez fachowców STAPOL

Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej​

Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej, dzięki czemu nasi kontrahenci mogą obniżyć wysokość obowiązkowej wpłaty na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Wspieramy lokalne społeczności
Razem możemy więcej!

Szukasz pracy? Zobacz nasze oferty.