wynajem odzieży roboczej +48 59 834 32 46

Serwis odzieży roboczej STAPOL - terminowość, jakość, doświadczenie


Serwis odzieży roboczej to jedna z usług, które wraz z możliwością wypożyczania strojów ochronnych, prania i ich personalizacji stanowią kompleksową ofertę dla dużych przedsiębiorstw i małych firm z różnych branż: spożywczej, HoReCa, budowlanej i wielu, wielu innych.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób wyróżnić się spośród konkurencji, jak zoptymalizować procesy dotyczące utrzymania strojów pracowników (w tym również odzieży ochronnej) ich naprawy i czyszczenia, a dodatkowo chcesz, by osoby zatrudnione w firmie były swoistą „wizytówką” Twojego biznesu, to serwis odzieży roboczej STAPOL jest odpowiedzią na wymienione powyżej potrzeby. Czysty, schludny strój, personalizowane elementy (naszywki, emblematy, ale również dopasowywanie szerokości i długości rękawów lub nogawek oraz innych części garderoby roboczej) to doskonały sposób na wyróżnienie swoich pracowników - niezależnie od tego, czy są oni ekipą budowlaną, czy może świadczą usługi przewozowe i logistyczne. Jak wygląda serwis odzieży roboczej STAPOL - krok po kroku? O tym poniżej.


Serwis odzieży roboczej - jak to wygląda w praktyce?


Uniformy, odzież robocza i stroje ochronne są raz w tygodniu odbierane od klienta w celu ich wyczyszczenia i wyprania ubrań roboczych. Wtedy również dokonuje się przeglądu wszystkich elementów odzieży i oceny stopnia ich zniszczenia. Uniformy, które okażą się być uszkodzone będą naprawione, natomiast te zużyte całkowicie - zostaną wymienione na nowe egzemplarze. Podczas ostatniego etapu usługi serwisu odzieży roboczej, ubrania kierowane są do sortowni, w której po uprzednim przygotowaniu i kontroli jakościowej oraz rejestracji poszczególnych elementów odzieży, jest ona dostarczana ostatecznie do klienta. Warto tutaj wspomnieć, że serwis odzieży roboczej STAPOL prowadzi stały monitoring i rejestr odzieży - nie ma więc sytuacji, w której dla kilku pracowników zabraknie ich stroju ochronnego bądź liczba uniformów okaże się zbyt duża.

W ofercie firmy STAPOL znajdują się - oprócz standardowej odzieży roboczej - również zestawy odzieży sezonowej, a w tym kurtki czy ocieplacze, które niezależnie od pory roku są przechowywane w naszych firmowych magazynach. Wszystkie te działania składają się na kompleksowy rental odzieży roboczej, zapewniany klientom przez firmę STAPOL.


Dlaczego warto wybrać serwis odzieży roboczej od STAPOL?


Odpowiedzią na powyższe pytanie mogłyby być referencje naszych kontrahentów oraz fakt, że większość z nich decyduje się na długoletnią współpracę z marką STAPOL. Dodatkowo o wysokiej jakości usług świadczy ponad 30-letnie doświadczenie na rynku, a także 100 ton odzieży ochronnej miesięcznie, które pierzemy, naprawiamy i wymieniamy dla kilkuset firm w ciągu roku. Co sprawia, że osoby korzystające z naszego serwisu odzieży roboczej zostają z nami na dłużej? Są to przede wszystkim oszczędności po stronie kontrahenta, obejmujące zarówno czas, jak i pieniądze. Oprócz tego jakość naszych usług, terminowość (co jest niezwykle ważne w zaopatrywaniu kontrahentów w odzież roboczą, ale również ochronną) i wysoka dokładność naszego działu kontroli jakości sprawia, że oferta STAPOL jest tak atrakcyjna zarówno dla dużych, jak i małych czy średnich przedsiębiorstw. Dołącz do nich i przekonaj się o naszej niezawodności!