wynajem odzieży roboczej +48 59 834 32 46

Wynajem mat wejściowych STAPOL - zaufaj najlepszym!


Wejście do budynku firmowego oraz recepcja to miejsca, w których następuje pierwszy kontakt klientów z pracownikami. To właśnie tam rozpoczyna się tworzenie tak zwanego „pierwszego wrażenia” - a jest ono niezwykle ważne w kontekście procesu pozyskiwania nowych klientów. Czyste i zadbane wejście oraz recepcja świadczą o wizerunku firmy, a także o jej podejściu do dbałości o najdrobniejsze szczegóły - w tym również o czystość.

By pomóc naszym klientom robić same doskonałe „pierwsze wrażenia”, firma STAPOL oferuje wynajem mat wejściowych - pojedynczych, połączonych w systemy, dopasowanych do wnętrz - zarówno pod kątem ukształtowania przestrzeni, jak i jej wystroju. Prowadzimy również serwis mat wejściowych - po to, by klient nie musiał martwić się o ich naprawę, wymianę, czyszczenie i pranie. Dzierżawa mat wejściowych to wygodny i prosty sposób na zadbanie o najbardziej reprezentatywną część budynku firmowego - warto przekonać się o tym w praktyce!


Wynajem i serwis mat wejściowych - jak to wygląda w praktyce?


Czy wiesz, że 1 m2 maty wejściowej jest w stanie zatrzymać do 4 kilogramów brudu lub aż 6 litrów błota? Wyobrażasz sobie, że recepcja w Twoim budynku firmowym będzie czysta nawet w deszczowe lub zimowe dni? Jeśli chcesz spróbować dzierżawy mat wejściowych i skorzystać z ich niekwestionowanych zalet, to zdecydowanie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą! STAPOL proponuje wynajem i serwis mat wejściowych, który w praktyce sprowadza się do dbania o nie i ich wymianę w ustalonym przez klienta cyklu czasowym. Dzierżawione maty wymieniamy na nowe lub świeżo wyprane, a użytkownik mat podłogowych uiszcza jedynie miesięczną opłatę za wynajem, pranie i obsługę. Prawda, że proste?

Schemat maty wejściowej


Nasze maty ułożone w strefach wejściowych do budynku stanowią skuteczną barierę dla brudu, chronią podłogi przed zniszczeniem, ograniczają roznoszenie błota i niwelują ryzyko poślizgnięcia się przez gości firmy czy jej pracowników. Zdecyduj się na ich wypróbowanie i przekonaj się, że nowoczesny, reprezentacyjny budynek firmowy po prostu nie może się bez nich obejść!


Jakie profesjonalne, wewnętrzne maty wejściowe są dostępne w ofercie STAPOL?


W ofercie marki STAPOL klient może wybrać wiele rodzajów mat wejściowych (w tym maty absorbujące, maty BHP czy modele z włóknami poliamidowymi). Maty wejściowe dostępne w naszej ofercie są każdorazowo dopasowywane do posadzki i jej kształtu, a dodatkowo mogą być spersonalizowane pod względem koloru i jego odcienia. Wymagającym klientom proponujemy całe systemu mat wejściowych, które pokryją duże powierzchnie, ochronią podłogę przed uszkodzeniami i brudem, a dodatkowo będą wyglądać niezwykle estetycznie.

Warto pamiętać, że maty wejściowe sprawdzą się doskonale również w innych miejscach i lokalizacjach biura, w których często dochodzi do zabrudzenia posadzki. Można umieścić je w pobliżu:

•    blatów kuchennych w pokoju socjalnym;
•    automatów do kawy oraz automatów z przekąskami;
•    wejścia do windy lub do klatki schodowej;
•    otwartej przestrzeni przeznaczonej do odpoczynku pracowników lub rozmów telefonicznych.


Zamów maty wejściowe i ciesz się czystością oraz nienagannym wyglądem wnętrz Twojej firmy, biura czy budynku przedsiębiorstwa - bez zmartwień o konserwację i pranie samych mat. Tym zajmie się za Ciebie STAPOL!