Usługa wynajmu i serwisu odzieży roboczej

Usługa wynajmu i serwisu odzieży roboczej

Usługa wynajmu i serwisu odzieży roboczej i ochronnej jest coraz częściej zlecana specjalistom do których należy firma Stapol. Firmy, które wybierają zintegrowaną usługę wynajmu i serwisu odzieży rozwiązują jednocześnie wiele problemów związanych z finansowaniem, doborem odpowiedniej odzieży roboczej, praniem, naprawą, sortowaniem i dystrybucją, dzięki temu mogą skoncentrować się na swojej działalności.

Korzystanie z kompleksowej usługi w zakresie dopasowania materiałów, modeli, kolorów, rozmiarów, znakowania wynajmowanej i serwisowanej odzieży zleconej specjalistycznej i doświadczonej firmie daje Państwu gwarancję rozwiązania wielu późniejszych problemów.

Firmy korzystające z usług wynajmu i serwisu odzieży roboczej uwalniają się też od wielu czynności operacyjnych związanych z zarządzaniem odzieżą.

Te czynności upraszcza specjalny system wynajmu i serwisu szafek, który zajmuje bardzo mało miejsca. Wszyscy  pracownicy po pomiarach wykonywanych przez nasz serwis otrzymują klucze do im przydzielonych i oznakowanych skrytek, gdzie co tydzień czeka nich czysta odzież robocza oznakowana personalnie, a zabrudzoną odzież wrzucają raz w tygodniu do specjalnego brudownika. Dzięki temu system jest zamknięty i nie wymaga zaangażowania nikogo z Państwa organizacji przy cotygodniowych serwisach odzieży roboczej.

Proces usługi wynajmu i serwisu odzieży jest bardzo dobrze zaplanowany i przejrzysty co pozwala na łatwe korzystanie z niego pracowników. Pranie, suszenie, sortowanie, pakowanie i dostawa odzieży Państwa pracownikom gwarantuję zachowanie najwyższej higieny osobistej i zasad bezpieczeństwa.

Są też korzyści finansowe usługi wynajmu i serwisu odzieży roboczej ponieważ stawki są ryczałtowe co pozwala na łatwą kontrolę kosztów jak również łatwe budżetowanie.

Możemy też na Państwa życzenie wyposażyć wynajmowaną i serwisowaną odzież w emblematy zawierające logo Państwa firmy.

Świadczenie usługi wynajmu i serwisu odzieży roboczej jest możliwe tylko dlatego, że firma Stapol dysponuje doświadczonym zespołem pracowników i posiada odpowiednie zaplecze infrastrukturalne, sprzętowe, informatyczne i organizacyjne.

Posiadamy własną pralnię i szwalnię jak również sprawdzoną sieć partnerów i dostawców, którzy zapewniają ciągłość dostaw i serwisów. Sieć dystrybucji oparta jest o naszych pracowników i flotę pojazdów co daje wysoką gwarancję pewności dostaw.

Nasz system operacyjny dzięki któremu administrujemy wynajmowaną i serwisowaną odzieżą rejestruję wszystkie istotne czynności z których składa się nasza usługa. Są to m. inn. data pierwszej rejestracji w systemie, data każdego prania, naprawy, przeznakowania. Dzięki tym danym można łatwo archiwizować i analizować zdarzenia, wyciągać wnioski i optymalizować system w przyszłości.

Wybór firmy Stapol, która dostarczy czystą odzież roboczą we właściwe miejsce i we właściwym czasie gwarantuje sprawne rozwiązanie zakresu bezpieczeństwa, ochrony i wyglądu pracowników.

blog
AKtualności stapol

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziesz aktualności z firmy oraz wiadomości ze świata wynajmu odzieży roboczej.

obserwuj nas
Facebook
LinkedIn